Get Adobe Flash player

Kontaktní formulář :

* pole musí být vyplněno

LAMPY DO DATAPROJEKTORŮ

Pro objednávku lampy nebo její poptávku případně jakýkoliv dotaz či radu,  nás prosím kontaktujte na e-mailu info@led-pro.cz,  nebo telefonicky na číslo GSM 777 007 413.
DOVOZ A PRODEJ VÍCE TYPŮ LAMP DO PROJEKTORU VŠECH ZNAČEK PŘÍMO OD VÝROBCŮ Z ASIE :

Nejrozšířenější typy projektorů od výrobců jsou zejména tyto :

3M, Acer, BENQ, Christie, Dell, EIKI, EPSON, HITACHI, InFocus, Mitsubishi, NEC, OPTOMA, Panasonic, Sanyo, Sharp, SONY, Toshiba, ViewSonic,

 

Další výrobci : AKAI,ASK, JVC, CANON, CASIO, HP, IBM, Kodak, LIESEGANG, PROXIMA, Samsung, VIVITEK, YAMAHA a další. Pokud nenajdete značku Vašeho přístroje v naší nabídce, zavolejte nám nebo napište, my vám pošleme nabídku možných variant lamp a dobu dodání.

DOBA DODÁNÍ  7-14DNÍ OD OBJEDNÁNÍ
NABÍZÍME :
ORIGINÁLNÍ LAMPY s  OEM NEBO NEUTRÁLNÍM (typizovaným) modulem nebo bez modulu  od kvalitních předních výrobců  jako jsou PHILIPS(UHP), OSRAM (P-VIP), USHIO(NSH), EPSON (UHE), Phoenix (SHP), Matsushita –Panasonic(HS), Iwasaki (HSCR) .
DÍKY PŘÍMÉMU DOVOZU ZARUČUJEME VELMI PŘÍZNIVÉ CENY OD 2290,- Kč SE ZÁRUKOU 6 MĚSÍCŮ.  U těchto typů lamp je garantovaná svítivost, delší životnost,  stabilní a kvalitní projekce, varianta pro náročnější uživatele.
Pro jednoduchou výměnu lampy doporučujeme objednat lampu s modulem, tato varianta je však zhruba o 250-300,- Kč dražší o proti variantě Originální lampy bez modulu . Pro technicky zdatnější zákazníky můžeme naopak nabídnout levnější variantu pouze Originální lampu bez modulu, kdy při výměně vaší lampy použijete původní modul. Zde je potřeba opatrnost při zapojení konektoru. Tato varianta je však cenově výhodná.

 

KOMPATIBILNÍ (Neutrální) LAMPY s modulem nebo bez  modulu nabízíme pro úsporu financí na výměnu lampy. U této varianty je však nižší svítivost a životnost.  CENY jsou od  1900,- Kč SE ZÁRUKOU 4 MĚSÍCŮ. Tato varianta je pro méně náročné zákazníky,  případně pro ty, kde je nejnižší cena priorita číslo 1.